Pimapen Fiyat

Kategoriler

Pimapen Fiyat

Pimapen Normal açılım, Çift açılım, sürme ve wolksvagen gibi bir çok modeli bulunan pimapenlerin fiyatları buna göre değişkenlik göstermektedir. En uygun fiyat klasik olan normal düz pencere sistemleridir. Ama bu sistemler en yüksek seviyede ısı yalıtımı sağlamaktadır. Tabi ki s6000 serisi fiyat olarak en uygun olanıdır. Artık pek yaptıran kimse yoktur. Sadece zalim ev sahipleri  ucuz olsun diyerek kiracılara yaptırırlar ancak kimse kendi oturduğu eve eski model diyebiliceğimiz 6 cm lik 6000 serisini yaptırmaz genel olarak tercih edilen s7000 horizon serisidir. Hem uygun fiyat hemde yüksek kalitedir. Sizlerin anlayacağı şekilde standart pencere modelidir.

Sürme pencere modelleri genelde dar balkon veya normal açılımlı pencerenin müsait olmadığı durumlarda kullanılır.  ( -marmara pimapen- tavsiye)  Ancak ısı yalıtımı istiyor iseniz sürme pimapen modelinden uzak durmanızı tavsiye ederim. Ayrıca fiyat olarak uygun olsun diyorsanız yine sürme serisinden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederim. Tabi bir defa yaptırılacak ve kullanımı kolay ve kaliteli olsun 500 tl veren 600 tl’de vermesi gerekir. Gidip 400 tl’ye yaptırıp pişman olmak var işin için de kısaca sürme yaptırmanız gerekiyor ise sürme yaptırın fiyata takılmanızı tavsiye etmem sonran keşke sürme yaptırsa idim demekten iyidir.

Şüphesiz en sevilen model Wolksvagen’dir. Sürme ve normal pencere karışımı ve modern ancak bir o kadar da yüksek fiyatlıdır. Standart bir Wolksvagen  kapı ortalama 1050 tl penceresi ise ortalama 900 civarındadır. Çünkü sadece aksesuarı 650 tl’dir. ( Yana doğru sürme aksesuarı)

Bu yazımızda size Pimapen fiyatları ve modelleri ufak bilgi vermeye çalıştık. Yeni makalelerde buluşmak üzere iyi günler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*