İstanbul EGEPEN Pvc Pencere ve Kapı İmalatcı Bayii

Kategoriler

Egepen Karaca Yapı Bünyesinde İmalat Montaj ile Size ve çevreye karşılığını ödeyen bir yatırım; Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemleri!

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, Mükemmellik ve Yüksek Performans için tasarlandı.

Önceliği sadelik ve şıklığa veren Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, mekanlarınızın hem mimarisiyle hem de dekorasyonuyla mükemmel uyum sağlar. Sıcak ve yumuşak çizgileri, klasik ve modern tarzın izlerini taşır.

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, mekanlarınıza değer katar, konforunuzu ve rahatınızı artırır. Mükemmel yalıtım, maksimum akustik ve emniyet özellikleri düşünülerek tasarlandığından, tüm mekanları sağlıklı tutan hava koşullarına uygun, benzersiz bir koruma sunar.

Üstün Yalıtım

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, 5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile ısı yalıtımı açısından mükemmel bir performansa sahiptir. Sisteme ait ısı iletim katsayısı (Uf), IFT Rosenheim’da yapılan testler sonucunda 1,4 -1,5 W / m2K olarak belirlenmiştir.

Akustik Mükemmellik

Günümüzün gürültülü yaşam alanlarında, mekanların akustik yalıtımı  büyük önem taşımaktadır. Zendow Sistemi, elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırır. Ayrıca PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi’nin çok bölmeli yapısı, yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

Doğal Havalandırma

İyi yalıtılmış evlerde dahi, yeterli havalandırmayı sağlamak için özel önlemler gerekir. Zendow PVC Pencere ve Kapı istemi; koku, alerji, CO zehirlenmesi, yoğuşma ve küf oluşumu risklerini azaltan doğal bir havalandırma sistemiyle de tamamen uyumludur.

İlave Güvenlik

Zendow PVC Pencere ve Kapı  Sistemi, hırsızlık olaylarına karşı daha yüksek güvenlik sunan galvanizli çelik ile güçlendirilmiştir. Ayrıca sistem, tüm güvenlik türleriyle de uyumludur.

Çevreye Saygı

Zendow PVC Pencere ve Kapı  Sistemi’nin pencere ve kapıları yüksek yalıtım değerleriyle daha sağlıklı bir çevre ortamı yaratmanın yanı sıra uzun ömrü, az bakım gereksinimi ve kullanım ömürlerinin sonunda %100 geri dönüştürülebilirlik ve yeniden işlenebilirlik özellikleriyle de öne çıkmaktadır.

Farklı Evler, Farklı Hayatlar, Farklı Beklentiler…

Herkes İçin Farklı Bir Zendow Seçeneği Vardır:

Zendow

TS 5358-EN 12608’e uygun B sınıfı profil sistemidir. Alt-üst et kalınlıkları 2,5 mm, yan duvar et kalınlıkları ise 2 mm’dir. L-41 kasa, T40 ortakayıt, Z-58 kanat, Z-75 kapı kanat, dışa açılan 75 mm kapı kanat ve Zirve Kasa, sistemi oluşturan ana profillerdir. Cam çıtaları ve diğer donanımları bütün Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi ile birebir uyumludur.

Zendow Deluxe

TS 5358-EN 12608’e uygun B sınıfı profil sistemidir. 5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile ısı ve ses yalıtımı açısından mükemmel bir performansa sahiptir. Alt-üst et kalınlıkları 2.8 mm, yan duvar et kalınlıkları ise 2.2 mm’dir.

IFT – Rosenheim’da yapılan testler sonucunda, ısı iletim katsayısı (Uf ), 1.4 – 1.5 W/m2K’dır.

Zendow Plus

TS 5358-EN 12608’e uygun A sınıfı profil sistemidir. Alt-üst et kalınlıkları 3 mm, yan duvar et kalınlıkları 2,5 mm’dir.  L-44 kasa, ortakayıt, statik orta kayıt, damlalıklı kanat ve kapı kanat sistemi oluşturan ana profillerdir. Cam çıtaları ve diğer donanımları bütün Zendow PVC Pencere ve Kapı sistemi ile birebir uyumludur.

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, mükemmel tasarım ve estetiği sayesinde mekanlarınızın tarzına kolayca uyum sağlar. Sistem, en ince ayrıntısına kadar uyum için düşünülmüştür.

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi içinde yer alan 100’den fazla ürün seçeneği ile, sisteme bir bütünlük kazandırılarak, özel detaylarda bile en etkin çözümler sunar. Zendow ürün ailesinde yer alan profil çeşitliliği ile pencereniz, tepeden tırnağa tarz değiştirir.

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, diğer tüm sistemlerle uyumlu olup, sistem ile paralel sürme, katlanır kapı, pivot, dışa açılım vb. uygulamalar da yapılabilir.

Zendow PVC Pencere ve Kapı sistemi içinde çok çeşitli cam kalınlıkları kullanılabilir. Sistemde 11 farklı cam kalınlığı seçeneği bulunur. (20 mm, 24 mm, 28-29 mm, 4-5 mm, 12 mm vb.)

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, renk konusunda da Egepen Deceuninck’in zengin deneyiminden yararlanarak her zevke uygun çözümler sunar.

Bütçeleri zorlamadan konfor ve yalıtım arayanların tercihi; Everest Max PVC Kapı ve Pencere Sistemleri!

Everest Max PVC Kapı ve Pencere Sistemi, ürün yelpazesi ile mükemmel izolasyon, konfor ve şıklığı bütçeleri zorlamadan sağlamak mümkün.

Everest Max PVC Kapı ve Pencere Sistemi, 60 mm genişliğinde olup, 4 odacıklı ve 2 contalı olarak tasarlanmıştır. TPE conta kullanımı ile sisteme köşelerde kaynaklanabilme yeteneği kazandırılmış, dolayısı ile mükemmel izolasyon sağlanmıştır.

Everest Max PVC Kapı ve Pencere Sistemi, 90 mm ve 150 mm’lik pervaz profilleri, greyaj, ara bağlantı profilleri, açılı köşe dönüş, 90° ve 135° köşe dönüş, damlalık, alüminyum eşik, çeşitli kapatma profilleri ve denizlik montaj profili ile geniş bir ürün ailesine sahiptir. Sistem içindeki kapı kanat ve dışa açılan kapı kanat profillerinin yükseklikleri optimize edilerek azaltılmış, böylelikle cam yüzeyi yani görüş alanı artırılmıştır. Everest Max  PVC Kapı ve Pencere Sistemiiçerisinde, farklı detaylara çözüm oluşturabilecek Everest Max kasa, pervazlı kasa, imaj kasa (L54) vb. seçenekler yer almaktadır.

Everest Max PVC Kapı ve Pencere Sistemi, suyun tahliyesini hızlandıran, özel eğilimli bir  tasarıma sahiptir. Sistem; katlanır kapı, paralel sürme, dışa açılım vb. özel pencere tiplerinin üretimini mümkün kılmaktadır. Güvenlik açısından tavsiye edilen emniyetli ispanyolet kavramı, sistem içerisinde uygulanabilmektedir. Everest Max  PVC Kapı ve Pencere Sistemi, diğer tüm sistemler ile uyumludur (Sineklik, panjur, kepenk vb). Everest Max PVC Kapı ve Pencere  Sistemi‘nde yer alan profiller, TS 5358 EN 12608’e uygundur

Egepen Deceuninck PVC Sürme Pencere ve Kapı  Sistemi’yle evler daha ferah ve daha özgür!

 

Egepen Deceuninck PVC Sürme Pencere ve Kapı  Sistemleri, açıldığı alanlara daha kolay ulaşım ve daha geniş bir görüş açısı sağlamak için tasarlanmıştır.

 

PVC Sürme Pencere ve Kapı Pencere Sistemi‘nde görüş alanının artırılması hedeflenirken, PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemi ‘nde mukavemet artırılması hedeflenmiştir. PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemi ‘nin   tasarımında “yalıtım” ön planda tutulmuştur. Sistem içinde yer alan bir çok profil ve yardımcı malzemeler, izolasyon hedeflenerek özel olarak tasarlanmıştır ve birleşim yerlerindeki alın kapatma / alın birleştirme profillerine, TPE conta dahil edilerek izolasyon artırılmıştır.

PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemi ‘nde; sürme kasa, sürme pervaz kasa, sürme kasa sineklikli, üç ray kasa, sabit sürme kasa ve sabit sürme pervaz kasa kullanımı ile birçok çözüm bulunmaktadır. Bu sistemde üretilen pencere ve kapı detayına göre, sistem içinde iki farklı sürme kanat profil (3 odacıklı) seçeneği yer alır.

PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemi yardımcı profiller kullanılarak Zendow ve Everest Max PVC Pencere ve Kapı Sistemleri ile de kombine edilebilmektedir. Ayrıca, alüminyum alın kapatma ve alın birleştirme profilleri ile rüzgara karşı mukavemet de artırılarak, daha geniş boyutlarda doğrama imalatı yapma olanağı sağlanır. Aynı zamanda bu alüminyum profiller, doğramayı estetik açıdan da tamamlar.

Sürme kasa çift kanat hareketli veya sabit sürme kasa uygulamalarında, alt-üst ve yan kısımlarında f iks bölümler oluşturulabilir. PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemi ‘nde ayrıca jaluzili cam uygulaması da yapılabilmektedir. Sistemde yer alan tüm profiller, TS 5358 EN 12608’e uygundur.