Alüminyum Doğrama Modelleri ve Fiyatları

Kategoriler

Alüminyum Doğrama Modelleri ve Fiyatları

Alüminyum Doğrama, Alüminyum  Kapı, Isı Yalıtımlı AlüminyumDoğrama, C60 Alüminyum Doğrama,

Tel:0212 461 55 58   Online:0532 594 0001 Fiyat Tespit, Yerinde Keşif, Alüminyum Tamirat ve Bilgi Almak İçin   7/24 Bize Ulaşabilirisniz…

İstanbul  Alüminyum firması olarak siz değerli müşterilerimize tüm alüminyum marka ve modellerde hizmet vermekteyiz.

Tercih edilen markalar arasında Çuhadaroğlu,  Saray, Tema, Alüminyum Doğrama sistemeleri ,

Feniş Alüminyum Doğrama Sistemleri , Asaş Alüminyum Doğrama Sistemleri ,Saray Alüminyum Doğrama Sistemleri ,Kurtoğlu Alimunyum Doğrama Sistemlerini sıralayabiliriz.

ÇUHADAROĞLU alüminyum markasında kullanılan;

AC 50 SISTEM , AC 70 SISTEM, C50 SISTEM , C60 SISTEM, DE 50-SE 50 SISTEM DE 60-SE 60 SISTEM, 67 SISTEM, IZO 75 SISTEM, IZO51SISTEM, IZOC60 S SKY 50-60-70, SLS 3 serileri en çok tercih edilern modeller arasında gelmektedir.

Alüminyum doğrama profilleri kullanım alanlarına göre ısı yalıtımlı profil ve yalıtımsız seri alüminyum profiller olarak iki guruba ayırabiliriz.

alüminyum profil fiyatları yalıtımlı veya yalıtımsız alüminyum doğrama modellerine göre farklılık gösterebilir.

ısı yalıtımlı alüminyum doğrama lar iki ayrı malzeme arasına sert pvc ısı köprüsü ile birleştirilmeden önce iki farklı renkte boyanabilir .Böylece ısı yalıtımlı alüminyum doğrama lar da iç ve dış renk tercihleri müşteri tarafından seçilebilir.

alüminyum doğrama ağırlıkları seçilecek marka ve profil çeşitlerine göre farklıdır.
SARAY alüminyum ALDOKS, C50 SERİSİ , C60 SERİSİ , T60 SERİSİ , C50 SERİSİ

Yalıtımsız ve ekonomik serilerdir.

Mimari projelerde  Tüm sistem serilerinin  detayları , dwg çizimleri , pdf çizimleri , katolog resimleri firmamız tarafından verilmektedir.

dwg ,autocad 2004 , autocad 2005,   autocad 2006 ,  autocad 2007 ,  autocad 2008 ,autocad 2009 ,   autocad 2010 ,  autocad 2011 ,  autocad 2012 , autocad 2013

fortmatlarında ve pdf imalat çizimleri mimari bürolara verilmektedir.

Firmamızın kullandığı alüminyum doğrama makinaları özçelik marka , yılmaz makine ,bosh , hilti , Black & Decker markalarıdır.

ısı yalıtımlı alüminyum doğrama fiyatları kullanılan markalara göre değişebilir

Çuhadaroğlu Alüminyum DE 60 serisi genelde kullanılan seridir. Asaş alüminyum ısı yalıtımlı profillere eko seri ısı yalıtımlı modeli Rwt 55  tir Isı yalıtımlı doğrama ağırılığı 1,1 kg/mt. , Rwt 64 ısı yalıtımlı  pencere orta büyüklükteki pencereler için ideal ısıyalıtımlı alüminyum doğrama fiyatı 50 – 55 tl dir  ,yüksek katlı binalarda Asaş Alüminyum Rwt 67 kesitleri ve alüminyum doğrama detayı  idealdir. Elit projelerde Rwt 74  serisi ,Hebe Schiebe Sürme  tercih edilmektedir.Hebe Schiebe aksesuar fiyatları 550 €uro dur .Aşas Alüminyum Yalıtımsız Alüminyum doğrama seriler inde Geze kapı hidrolikleri , geze kapı pompası kullanıldığıda kapı rahat çalışır .Rw 45 45 mm taban ölçülerine sahim eko seridir. Yalıtımsız alüminyum pencere modellerinden  Rw 46 istenilen renklerde statik fırın boya tekniği ile boyanabilir.  Rw 55  ve Rw 60 serileri Vitrin doğramalarında Dorma Kapı hidroliği kullanılarak yapılmaktadır.,Bina giriş Kapılarıda  dorma kapı hidroliği fiyatları biraz pahalı olmakla beraber 500 kg ağırlığına kadar kapatma gücü vardır.İç mekan alüminyum hebeschiebe sürme  kapılarında kullanılan kapı modelleridir. Apartman giriş kapılarında ayrıca geze otomatik kapı ve kayar kapılar tercih edilmektedir.

Feniş Sistem alüminyum doğrama katolog larında verilen profil kesitleri ve alüminyum profil ağırlıkları malzeme kalınlıklarına göre her alüminyum profil için farklıdır.Saray Alüminyum C 60 serisi piyasa fiyatları 30 -35 tl /mt olarak hesaplanmaktadır.Saray bond renk kartelasında Ahşap desenli modelleri mevcuttur.Naturelbond en son uyguladığımız projede NB081 bakır renk tercih edilmiştir.Naturelbont fiyatları 218 – 22 USd /m2 dir.Naturelbond Renk kartelasında bulanan renklerin tamamı stoklarda olmadığı için genelde kullanılan renk tercihleri krem , beyaz , siyah ,metalik gri alucobond renkleri satılmaktadır.Türkiyede kompozit paneli ilk duyaran marka olan alucobond dur. Alucobond kompozit panel ithaldir.Alucobond m2 fiyatları 35 €uro ,albond fiyatları 18 usd , alpolic kompozit panel ebatları 125 x 320 ölçülerindedir. Kompozit panel cephe kaplama malzemeleri kalınlıkları 4 mm dir.

ALÜMİNYUM MODELLERİ

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*